Gerçek Gamegarden Okey

Bildiğiniz gibi gamegarden çok uzun zaman önce kapandı. Farklı sorunlar yüzünden sürekli kapalı konumda kaldı.

Biz sizlerin bu durumunu görerek sizlere gamegarden gibi olmasada onu anımsatacak bir okey oyunu geliştirdik. Sitemiz üzerinden sizlerde bu okey oyununa katılabilirsiniz.

En değerli anların paylaşıldığı, ailelerin, dostların, arkadaşların, bay bayan fark etmeden buluştuklarında oyun değince akıllara gelen yegâne oyun okey. Herkes inkâr etmeyecektir ki hayatlarının bir döneminde en az bir defa okey oynamıştır. Oynanması en çok bilinen ve birçok kişi tarafından oynanan okey, insanların birlikte olduğu pikniklerde, özel günlerde, arkadaş ortamlarında en çok oynanan oyundur.

İnternet ile birlikte salan âlemde de oynanabilen okey insanların kendilerine zaman ayırdıkları en önemli anlarında oynadıkları bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Facebook  burada. İster sıkılınca, ister bunalınca, ister üzgünken ister mutluyken her şartta oynanabilen oyun olan okey, moralleri bozuk olan insanları için de birebirdir.

İnternet ile birlikte daha çok kişinin oynamaya başladığı okey,  Facebook  okey oynamak isteyen herkesin hemen ulaşabileceği bir oyun haline gelmiştir. Okey oynamak basit olduğu kadar güzel bir oyundur. Bu yüzden her kesimden insanın oynayabildiği okey insanların özel vakitler geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bedava  facebook okey oynamak oyuncuların tercih ettiği bir durumdur. Kişiler bedava oyun oynarken bu hizmeti en iyi şekilde almak ister. Eğer bir kişi bir online okey sitesinden hoşlanmazsa bir çok alternatifi olduğunu bilir. Bu yüzden bu tür sitelerin iyi bir ara yüzle iyi bir hizmet ile oyun severlerin karşılarına çıkmaları gerekmektedir.